Privatumo politika

1. Svetainės turinio naudojimas

Chipsmall

Svetainė pasilieka teisę interpretuoti šios svetainės turinį ir šios svetainės turinį tik asmeniniam naudojimui. Turinys, esantis autorių teisių ir kituose pranešimuose apie nuosavybę, turėtų būti gerbiamas, o jo kopija turi būti išsaugota. Jei svetainės turinys be teisingas teiginys nereiškia, kad svetainė neturi teisių, nereiškia, kad svetainė nereikalauja teisių, todėl turėtumėte gerbti sąžiningumo principą ir teisėtus turinio interesus, kad jie būtų teisėtai naudojami. Jūs negalite jokiu būdu modifikuoti, kopijuoti, viešai rodyti, skelbti ar platinti tokią medžiagą arba kitaip naudoti ją bet kokiems viešiems ar komerciniams tikslams. Uždrausti bet kurią iš šių medžiagų bet kuriai kitai svetainei ar kitai spausdintinei laikmenai ar tinklo kompiuterinei aplinkai. teisinė apsauga pagal autorių teisių įstatymą, bet koks neteisėtas naudojimas gali būti autorių teisių, prekių ženklų ir kitos teisinės teisės. Jei nepriimate ar nepažeidžiate šių sąlygų, jūsų leidimas naudoti svetainę bus bus automatiškai nutrauktas, o jūs turite nedelsdami sunaikinti atsisiųstą ar atspausdintą medžiagą.

 

2. Informacijos sklaidos svetainė

Galimybė gauti turinį šioje svetainėje be jokių garantijų. Negarantuoja visiško tikslumo ir išsamumo. Produktų, technologijų, programų, kainos ir paskirstymo svetainė gali būti keičiama be įspėjimo. Svetainės turinys gali būti pasibaigęs, Chipsmall. Nėra įsipareigojimo juos atnaujinti. Galimybė perduoti informaciją gali būti jūsų vietinė, vis tiek negalite gauti produkto, proceso ar paslaugos, galite kreiptis į Chipsmall verslo kontaktus ir platintoją.

 

3. Vartotojo pateikimai

Be privatumo nuostatų, išskyrus tas, kurias jūs siunčiate ar siunčiate į svetainę, arba kontaktinė informacija (toliau - informacija) bus laikoma nekonfidencialia ir nepatentuota. Jūsų naudojimasis šia svetaine nebus pažeisti įstatymus, kitus teisės aktus ir visuomenės moralę, ne paštu ar ne iš pašto, nesiųskite neteisėtos, grasinančios, šmeižikiškos, šmeižiančios, nešvankios, pornografinės ar kitos neteisėtos medžiagos. Jei žmonės turi informacijos turinį ir turi įtakos, yra įrodymų apie įspėjimą ar prieštaravimą šiai svetainei nedvejodami ištrinkite pranešimą arba neribotą interneto naršyklės informacijos sustabdymą, neturėdami išankstinio sutikimo, neprivalote skelbti pranešimo, situacija yra rimta, šią svetainę galima pašalinti iš vartotojo.

 

4. Vartotojai keičiasi turiniu

Chipsmall siekia stebėti ar peržiūrėti vartotoją, kad jis galėtų siųsti ar skelbti pranešimus ar bendrauti tik tarpusavyje bet kurioje atsakomybės srityje, įskaitant, bet neapsiribojant, pokalbių kambarius, Chipsmall forumus ar kitus vartotojų forumus ir bet kokį keitimąsi turiniu. Už bet kokio tokio keitimosi turinį neprisiimama jokia atsakomybė, neatsižvelgiant į tai, ar dėl jo kyla šmeižtas, privatumas, nešvankybės ar kitos problemos. Chipsmall Palikta radus ištrynimą, laikoma piktnaudžiavimu, šmeižiku, nešvankiu ar kitaip nepageidaujamu turinio teise į informaciją .

 

5. Svetainė atsisiųsti programinę įrangą naudoti

Jei atsisiųsite programinę įrangą naudodamiesi programine įranga, kad būtų laikomasi programinės įrangos licencijos sutarties, kad būtų laikomasi visų programinės įrangos licencijos sąlygų. Kai perskaitote ir sutinkate su programinės įrangos licencijos sutartimi, prieš nuostatas nuostatos negali atsisiųsti ar įdiegti programinės įrangos.

 

6. Nuorodos į trečiųjų šalių svetaines

Svetainių nuorodos į trečiųjų šalių svetaines tik kaip patogumas jums. Jei naudosite šias nuorodas, paliksite svetainę. Chipsmall neperžiūrėjo jokių trečiųjų šalių svetainių, šios svetainės ir jų turinys nekontroliuojami be jokios atsakomybės. Jei nuspręsite prieiti prie bet kokių nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, jų galimas pasekmes ir riziką, kurią prisiima jūsų pačių.

 

7. Atsakomybės apribojimas

Chipsmall ir jos tiekėjai ar paminėta trečioji šalis nėra atsakinga už bet kokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, prarastą pelną, prarastus duomenis ar verslo nutraukimą, atsiradusį dėl žalos), neatsižvelgiant į tai, ar tokia žala yra tinkamai naudojama, ar negali naudotis svetaine, ir Svetainės nuorodos į bet kurią svetainę arba bet kokia tokiose svetainėse esanti informacija yra sukelta, ir neatsižvelgiant į tai, ar jie iš anksto turi tą sutartį, deliktą ar bet kokį kitą teisinį pagrindą, ir tai buvo tokia žala, gali būti patarta. Jei naudosite šią svetainę dėl informaciją ar duomenis, reikalingus įrangos priežiūrai, remontui ar taisymui, turėtumėte žinoti, kad jie patys turi padengti visas su tuo susijusias išlaidas. Chipsmall. Atsiradus šioms situacijoms be atsakomybės: tinklo paslaugų teikėjas perduoda informaciją (Chipsmall. jo įgaliotas asmuo), išskyrus inicijuotą; informacijos perdavimą, nukreipimą, ryšį ir saugojimą užtikrina būtinas automatinis techninis procesas, informacijos tinklo paslaugų teikėjo pasirinkimas ; be kitų automatinio atsakymo reikalavimų, tinklo paslaugų teikėjas nepasirenka šių informacijos teikėjų ir gavėjų; tinklo paslaugų teikėjų sistema ar tinklo tarpininkas arba laikinas formos formos kopijos laikymas įprastomis aplinkybėmis - ne asmuo, išskyrus numatytasis gavėjas rezervuotą laiką gavo ne ilgiau nei numatytasis gavėjas, kad suteiktų prieigą prie informacijos perdavimo, maršruto parinkimo ar prisijungimo prie pagrįsto laiko; per sistemos ar tinklo nepažeistą informacijos turinį.

 

8. Bendrieji principai

Chipsmall gali bet kada pakeisti šias sąlygas. Turėtumėte apsilankyti šiame puslapyje, kad suprastumėte dabartines sąlygas, nes šios sąlygos yra glaudžiai susijusios su jumis. Tam tikros šių sąlygų nuostatos kai kuriuose puslapiuose gali būti pateiktos aiškiai nurodytuose teisiniuose pranešimuose arba pakeistose sąlygose.

Atsiliepimus

Mes vertiname jūsų įsitraukimą į "Chipsmall" produktus ir paslaugas. Jūsų nuomonė mums svarbi! Prašome šiek tiek laiko užpildyti žemiau esančią formą. Jūsų vertingi atsiliepimai užtikrina, kad mes nuosekliai teikiame išskirtines paslaugas, kurių nusipelnėte. Ačiū, kad esate mūsų kelionės tobulumo link dalis.