Pristatymo sąlygos

Dotacijos ir atidėjiniai

Transporto rūšis

Chipsmall siūlo skirtingas transporto rūšis: mes galime padėti jums išsiųsti siuntas federaliniu kurjeriu, DHL, UPS, TNT, EMS ar kitu jums patinkančiu būdu. Viskas. Galite pasirinkti savo logistikos paslaugą. Jei yra konkreti pristatymo bendra įmonė, įmonė. Tuo pačiu pristatymo būdas, kuris gauna kliento užklausą.
 

pristatymo mokestis:

  • Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio dydžio, svorio ir paskirties vietos. Mes palaikome ilgalaikius verslo santykius su Federaliniu kurjeriu ir DHL. Mes padarysime viską, kad pateiktų jums pigiausią kurjerio kainą. Jūsų pakuotės saugumui būsime apdrausti dideliais siuntiniais.
  • Priimti užsakymai, kurių suma viršija 10 000 USD, bus nemokamai išsiųsti visame pasaulyje per DHL / FedEx. Jei bendra suma yra mažesnė nei 10 mln. USD, DHL / faksas kainuos 60–10 100 USD, atsižvelgiant į svorį / dydį. Padidinkite bilieto kainą.
  • Vežėjai paprastai teikia internetines sąskaitas jūsų kroviniui tvarkyti, net turėdami pažangesnes funkcijas.
  • Mes laikomės visos eksporto politikos ir taisyklių. Kai kuriems produktams gali būti taikomi ITAR apribojimai, o dėl eksporto apribojimų pristatymo data gali būti ankstesnė.

Pristatymo laikas ir paskirties vieta

Prekes pristatysime per 1-2 dienas nuo tos dienos, kai visi kroviniai atkeliaus į mūsų sandėlį.

  • Mūsų darbo dienos yra nuo pirmadienio iki penktadienio, neįskaitant šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų.
  • Pristatymo laikas priklauso nuo siuntimo būdo ir paskirties. Už muitus, mokesčius ir kitas rinkliavas atsako gavėjas. Kadangi į mūsų kainą įskaičiuotos tik siuntinio gabenimo išlaidos, susisiekite su savo muitinės įstaiga ir įvertinkite galimas išlaidas.
 

Tai pristatymo iš mūsų sandėlio į jūsų tikslą tvarkaraštis. Prašau kreiptis į savo pusę.

  Azija Šiaurės Amerika Europa Viduriniai Rytai Pietų Amerika Afrika
DHL 2-4 dienos 3-4 dienos 3-5 dienos 3-6 dienos 3-5 dienos 4-6 dienos
„FedEx“ IP 2-4 dienos 3-4 dienos 4-5 dienos 3-6 dienos 4-6 dienos 4-6 dienos
 

Pristatymo ir pristatymo laikas skaičiuojamas darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Pagrindinėms šventėms, tokioms kaip Kalėdos, prašome skirti papildomą pristatymo laiką. Šiais ypatingais atvejais mums primenami galimi vėlavimai. Šalys, kurių negalima gabenti dėl politikos: Afganistanas, Centrinės Afrikos Respublika, Dramblio Kaulo Krantas, Kongo Demokratinė Respublika, Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika, Eritrėjos Sandrauga, Libano Respublika, Liberija, Somalio Demokratinė Respublika, Sudano Respublika. Norėdami gauti išsamią pristatymo informaciją, susisiekite su [email protected].

Our terms of service is based on law of U.K.

Atsiliepimus

Mes vertiname jūsų įsitraukimą į "Chipsmall" produktus ir paslaugas. Jūsų nuomonė mums svarbi! Prašome šiek tiek laiko užpildyti žemiau esančią formą. Jūsų vertingi atsiliepimai užtikrina, kad mes nuosekliai teikiame išskirtines paslaugas, kurių nusipelnėte. Ačiū, kad esate mūsų kelionės tobulumo link dalis.