Sąskaita faktūra ir ataskaita

Informacija apie sąskaitą faktūrą:

Gerbiami vartotojai, įsigydami oficialią sąskaitą faktūrą gausite iš „Chipsmall“. Atidžiai perskaitykite toliau pateiktas instrukcijas.
 

1, Išrašytos sąskaitos faktūros instrukcija

Sąskaitą išrašys „Chipsmall“. Sąskaitos faktūros suma priklausys nuo faktinės jūsų sumokėtos sumos. „Chipsmall“ pateikia dviejų rūšių sąskaitas faktūras: PVM sąskaitą faktūrą (neatskaitoma) ir specialią PVM sąskaitą faktūrą (išskaita). Siekiant pagerinti veiklos efektyvumą ir išvengti grąžinimo efekto, sąskaita faktūra bus išduodami per 5 darbo dienas po to, kai vartotojai gauna prekių. Įveskite teisingą adresą, kontaktinį asmenį, telefono numerį, kad įsitikintumėte, jog sąskaitas galima tiksliai pateikti. Jei neužpildysite šios informacijos, „Chipsmall“ išsiųs sąskaitą faktūrą tuo pačiu adresu kaip ir išsiųstos prekės, kad galėtume laiku su jumis susisiekti.
 

2, PVM sąskaita faktūra

„Chipsmall“ paprastai išrašo PVM sąskaitą faktūrą vartotojams, kurie yra mokesčių mokėtojai. Sąskaitoje-faktūroje įrašykite atitinkamą įmonės pavadinimą ir informaciją apie mokestį.
 

3, PVM specialioji sąskaita faktūra

Jei jums reikia išrašyti „specialią PVM sąskaitą faktūrą“, susisiekite su mūsų buhalterija, kitaip „Chipsmall“ sistema išrašys PVM sąskaitą faktūrą. Užpildykite ir atidžiai patikrinkite visą sąskaitos faktūros informaciją, „Chipsmall“ neprisiims atsakomybės, jei bus klaida. PVM speciali sąskaita bus išsiųstas skubiai, kai patvirtinsite siuntą. Įveskite įmonės pavadinimą, adresą, telefono numerį, mokesčių numerį, banko pavadinimą ir sąskaitos numerį, sąskaitos faktūros kvito adresą, kad vartotojai galėtų paprastai naudoti specialią PVM sąskaitą faktūrą, tačiau visa užpildyta informacija turi būti toks pat kaip mokesčių mokėtojas.
Įmonės pavadinimas turi būti pramoninės ir komercinės registracijos pavadinimas. Įmonės adresas ir sąskaitos faktūros telefono numeris turi sutapti su jūsų įmonės informacija.
Mokesčių registracijos numeris yra 《Mokesčių registracijos pažymėjimo》 numeris, paprastai 15 numerių, atidžiai patikrinkite ir įveskite. Abiem reikia parašyti banko pavadinimą ir sąskaitos numerį.
 

4, Skelbimai

Jei vartotojai parašo neteisingą informaciją apie specialią PVM sąskaitą faktūrą, „Chipsmall“ PVM sąskaitą faktūrą išrašys automatiškai ir negrąžindamas. „Chipsmall“ nepriims prašymo pakartotinai išrašyti specialią PVM sąskaitą faktūrą, jei jau išrašėme sąskaitą faktūrą pagal vartotojų informaciją.
 

5, draugiškas priminimas

Jei kyla abejonių dėl išrašytos sąskaitos, susisiekite su „Chipsmall“ finansų skyriumi. Jei negavote sąskaitos per 30 dienų nuo prekių įsigijimo, susisiekite su „Chipsmall“ klientų aptarnavimo skyriumi. Antrą kartą neišrašysime sąskaitos faktūros, jei negalėsite susisiekti su mumis per 90 dienų (nuo užsakymo datos). Produkto pavadinimas sąskaitoje faktūroje bus parašytas elektroniniai komponentai, dalies numeris bus parašytas kaip tikras užsakymas, jokių kitų specialių užklausų nebus.
 

6, sąskaitos faktūros grąžinimas

Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, jei sužinosite, kad sąskaitos faktūros informacija neteisinga kaip užsakymas, „Chipsmall“ pakeis ir išsiųs „helyesones“. Prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, jei norite pakeisti sąskaitos faktūros informaciją, mes atsiųsime patikslintą sąskaitą faktūrą jūsų nurodytu adresu po mūsų finansų skyriaus patvirtina. Nepatvirtinę klientų aptarnavimo, mūsų finansų skyrius nepriims prašymo pakartotinai išrašyti sąskaitą faktūrą telefonu, faksu ar el. paštu.

Atsiliepimus

Mes vertiname jūsų įsitraukimą į "Chipsmall" produktus ir paslaugas. Jūsų nuomonė mums svarbi! Prašome šiek tiek laiko užpildyti žemiau esančią formą. Jūsų vertingi atsiliepimai užtikrina, kad mes nuosekliai teikiame išskirtines paslaugas, kurių nusipelnėte. Ačiū, kad esate mūsų kelionės tobulumo link dalis.