Who We Are

Chipsmall Limited
Shenzheno elektroninių prekybos rūmų direktoriaus skyrius
1000 kvadratinių metrų

„Chipsmall Limited“ sudaro profesionali komanda, turinti vidutiniškai daugiau nei 10 metų patirtį platinant elektroninius komponentus. Įsikūrę Honkonge, mes jau užmezgėme tvirtus ir abipusės naudos verslo santykius su klientais iš Europos, Amerikos ir Pietų Azijos, tiekdami pasenusius ir sunkiai randamus komponentus, kad patenkintume jų specifinius poreikius.

Laikydamiesi principo „Kokybiškos dalys, kliento prioritetas, sąžiningas veikimas ir dėmesingas aptarnavimas“, mūsų verslas daugiausia dėmesio skiria elektroninių komponentų platinimui. Linijinės kortelės, su kuriomis susiduriame, yra „Microchip“, ALPS, ROHM, „Xilinx“, „Pulse“, ON, „Everlight“ ir „Freescale“. Pagrindinius produktus sudaro IC, moduliai, potenciometras, IC lizdas, relė, jungtys. Mūsų dalys apima tokias programas kaip komercinė, pramoninė ir automobilių sritis.

Mes tikimės užmegzti verslo santykius su jumis ir tikimės suteikti jums geriausią aptarnavimą ir sprendimą. Kurkime geresnį pasaulį savo pramonei!

Vystymosi istorija
"Mes patiriame greito technologinio vystymosi erą ir esame privilegijuoti dalyvauti kaip liudytoju kaip vienas iš jų."
2004
Įsteigimas

Bendrovė iš tikrųjų buvo įsteigta Šenzene

2014
Kaupimasis

Miuncheno elektronikos mugėje, pardavimo komanda, kuri pasisavintų tarptautinę elektronikos rinką

2019
Proveržis

Įgijo Nacionalinės aukštųjų technologijų įmonių kvalifikacijos pažymėjimą

2020
Plėtra

Praėjo IS09001 kokybės sistemos sertifikatas

2021
Šuolis

Bendrovės apyvarta siekė 200 milijonų juanių

2022
Kūrinys

Įkurtas Honkongo biuras.

2023
Inovacijų

Išlaikė ESD sertifikatą ir AS9120B sertifikatą.

Sertifikavimas

ESD

Chipsmall Kokybės tikrinimo centras atitinka elektrostatinius elektros ir elektroninių produktų išleidimo reikalavimus, laikantis ANSI/ESD S20.20 standarto.

AS9120B

Chipsmall pagerina tokių produktų, kaip aviacijos ir kosmoso medžiagų ir komponentų, saugumą ir patikimumą, kad būtų patenkinti klientų reikalavimai aviacijos ir kosmoso pramonėje.

ISO14001

Mes gavome aplinkos valdymo sistemos sertifikatą ir esame įsipareigoję kurti ekologišką verslą.

ISO9001

Mes laikomės ISO9001 kokybės valdymo sistemos, kad klientams būtų patikimi elektroniniai komponentai.

D&B

Mes buvome sertifikuoti „Dun & Bradstreet“, kad nustatytume gerą įvaizdį tinklo verslo aplinkoje ir padidintume potencialių klientų palankumą ir pasitikėjimą.

Mūsų stipriosios pusės
Puiki kokybės reputacija

Pateikite tik originalius ir autentiškus elektroninius komponentus, sustabdykite visas atnaujintas, suklastotas ir sugedęs dalis ir iš daugelio klientų laimėjo gerą reputaciją.

Griežtas kokybės kontrolės procesas

Mes sukūrėme QC bandymo laboratoriją ir visada reikalaujame, kad visų pirma būtų suteikta komponentų kokybė, o klientų grąžos norma yra mažesnė nei 0,22%, o tai yra daug mažesnė nei pramonės vidurkis.

Puikus tiekimo grandinės kanalas

Turėdami išsamius pasaulinius viešųjų pirkimų kanalus ir atsargų rezervus, esame įsitikinę, kad visame pasaulyje gaunami aukštos kokybės elektroniniai komponentai ekonomiškai ir per trumpiausią laiką savo klientams.

Visiškai įgyvendinkite ISO standartus

Mes laikome „Idea-STD-1010B“ kaip kokybės tikrinimo standartą ir griežtai veikiame su AS9120, ESD, ISO9001, ISO14001 ir kitomis tarptautinėmis standartinėmis sistemomis.

Firmos kultūra
Orientuoti į žmones

Suteikite darbuotojams gerą mokymosi ir komunikacijos platformą bei sąžiningą ir skaidrų paaukštinimo kanalą, kuris padėtų jiems augti.

Siekti kompetencijos

Suteikti mūsų klientams aukštesnius produktus, kurie patenkina jų poreikius ir viršytų jų lūkesčius.Kompetencija, tai yra mūsų standartas.

Orientuotas į rezultatus

Suteikti visiems, įskaitant klientus, darbuotojus ir net verslo partnerius, su galimybe sukurti ir įgyvendinti savo svajones.

Pirmasis klientas

Tęskite klientų poreikius, teikite klientams reikalingiausius produktus ir patenkinamas paslaugas ir išleiskite 200% mūsų pastangų siekti 100% klientų pasitenkinimo.

Įmonės veikla
2023 Electronic Industry Chain Summit Co-hosted by Chipsmall Achieved a Great Success
2022 Annual Meeting & Outstanding Employee Award Ceremony
On Mid-Autumn Festival, Chipsmall sent mooncakes to our employees, wishing that they could share mooncakes with their families and enjoy the wonderful time together.
The Spring Festival holiday is over, Chipsmall has prepared a welcome lucky money for everyone!
Chipsmall organized employees to have an outing in spring, which not only relaxed themselves, but also promoted the relationship between colleagues.
Chipsmall led employees to support farmers and agriculture spontaneously, selling agricultural products in impoverished mountainous areas.
In order to relieve the work pressure of employees and enhance team cohesion in the fast-pace and high-intensity work, Chipsmall held a wonderful team building activity.
Intent to celebrate Chipsmall's 17th anniversary, we arranged a holiday trip for employees.
Chipsmall held a baseball activity recently. Employees learned baseball shooting skills during a relaxed and pleasant environment.
Secretary Wu Xiaofeng presented the flag to Chipsmall's CEO, Lim, the captain of the Public Service

Atsiliepimus

Mes vertiname jūsų įsitraukimą į "Chipsmall" produktus ir paslaugas. Jūsų nuomonė mums svarbi! Prašome šiek tiek laiko užpildyti žemiau esančią formą. Jūsų vertingi atsiliepimai užtikrina, kad mes nuosekliai teikiame išskirtines paslaugas, kurių nusipelnėte. Ačiū, kad esate mūsų kelionės tobulumo link dalis.